Přiznej.eu - Nejlepší přiznání a udání

182 stránek
78 672 přiznání
1 570 077 komentářů

První aplikace na sdílení selfie je tady!

Prozkoumej aplikaci! Zavřít okno
Zmáčkni F5 a načti stránku znova!
TOPlist
Když jsem slavil 11. narozeniny , doufal jsem, že pro mě o půlnoci přijde Hagrid a odveze mě do Bradavic.
Před dvěma měsíci jsem se dozvěděla, že mám rakovinu. Můj doktor mi řekl, že je v takovém rozsahu, kdy je šance na moje uzdravení minimální. Nikomu jsem to neřekla a s přítelem jsem se rozešla. Šíleně moc ho miluji, ale nechci, aby mě na konci takhle viděl. Chci, aby náš konec byl koncem, po kterém si může někoho najít a být šťastný bez toho, aniž by měl nějaké výčitky. Na ničem jiném mi nezáleží.
Jednou ve tmě jsem místo přitelovy košile začala rozepínat knoflíčky u peřiny.
Mám rád holky s malejma prsama! Nechápu proč se za to stydí a ubírá jim to na sebevědomí. Když si pak taková holka sundá podprsenku, nic nepřetejká a nevisí a přitom se s takovejma prsama dá užít spousta zábavy. Navíc se takový holky i víc snažej (ikdyž nemaj dle mě proč). Snad jim tohle zlepší náladu a otevře oči, protože ne všichni jsme na obrovský meruny.
Táta mě štve tím, že strašně často říká "tak různě". Je to asi jeho parazitický slovo. Už mě vytáčelo, jak tímhle debilním žvástem odpovídá na otázky, tak jsem se mu snažila naznačit, jak moc debilní to je, když to někdo říká. Jenže jsem si asi nevybrala nejlepší způsob. Seděli jsme u televize a běžela reklama na očkování proti rakovině. Táta se zeptal, s kym spím, já řekla "tak různě". Dostala jsem takovou facku, až jsem se kousla do jazyka.
V šestnácti letech jsem zplodil ,,omylem,, syna. Bohužel vše dopadlo tak, že ho vychovávám jen já. Jeho vlastní matka dala přednost studiu. Já ne! Já stíhám obojí. Jsem ve třeťáku. Přiznávám, že bych si nikdy sám na bydlení nevydělal. Pomáhají mi rodiče. Vždy za mě zaplatí nájem abych mohl bydlet se synem a ne na koleji. Občas toho je na mě moc. Ale já pro toho svýho šmoulu udělám zkrátka cokoliv. Zrovna nedávno jsem se nasmál při poučce : h,ch,k,r,d,t,n...ž,š,č,ř,j,d,t,n....be fe le me pes se veze... :D :D Podepisuju úkoly a přitom píšu bakalářskou práci. Přiznávám sám jsem dítě, ale jsem hrdej na to že jsem TÁTA se vším všudy a vždy mi rve srdce když ho ráno vodím do školky. Vždy ho přesvědčím slovy: Tatínek musí, aby pak za pár let měl penízky.... Miluju ho a řekl bych, že se dá zvládnout jak studium na Karlovce, tak výchova syna.
Jelikož už přes rok nemám přítele a kluci chtějí jen kamarádky na sex, tak mi chybí to vyslovení "mám tě rád" nebo "miluji tě"... Tak jsem si dnes otevřela překladač na google, napsala "mám tě rád" a dala odposlech...
Vždycky mě vytočí reklama na čokoládu a to jak ji jedí. Jak můžou odlomit jenom 1 čtvereček z tabulky?!
Miluju když si můžu dát po tréninku kraula. fotka plavce na tom hřišti: Foto: Lukáš Kubálek Aktér: Vojtěch Krupička Tým: TJ Sokol Dolní Počernice Místo: Hřiště v Dolních Počernicích
Vždycky se zamiluju do debila, i když o mě maj zájem hodní a slušní kluci.
Jednou sem šel v IKEI do proti směru.
Opravdu nenávidím kluky ,kteří si stěžují, že je holka při menstruaci protivná ani nevíte jak bych vám to přála!trpím bolestmi zad hlavy no vlastně všeho.Můj přítel to snáší bez keců celý večer mě hladí po břiše a říká že to přejde .... a za celý týden si ani nevzpomene na sex. Závit tě mi slečny:)
Už mě štve jak se do mě každý naváží co na své přítelkyni vidím. Že prý nemá prsa, zadek není pěkná apod. Pro mě je moje přítelkyně ta nejkrásnější dívka na zemi. Miluji ji už jenom za to, že je.
Pročetla jsem si přiznání kluků a rozhodla jsem se, že budu lesba. Pak jsem si přečetla přiznání holek a vracím se ke klukům...
Někdy, když se nudím, tak si nabarvím vlasy zelenou, tělo oranžovou barvou, lehnu si do kouta a předstírám, že jsem mrkev...
Miluju dny, kdy můžu být celý den v pyžamu, být hnusná a neupravená a jenom žrát.
Když tady čtu ty přiznání, říkám si že asi nejsem normální. V životě jsem spal jen se dvěma holkama. S tou první jen jednou a s druhou spím do teď, je to má manželka. Sex s ní je naprosto dokonalej. Jsem ukecanější než ona, mám víc párů bot. Do svatby jsem nutil já ji. Každý měsíc slavíme další měsíc spolu od doby co jsme spolu začali chodit. Dobrovolně vynáším odpadky, myju a uklízím nádobí, občas vyluxuju. Dělám jí snídaně do postele. Když mám volno, nechám ji spát tak dlouho jak chce (klidně i do 11-12) a starám se o děti. Jsem šťastnej, že moje děti jsou dvě hodný a zdravý holčičky. Nechodím s kamarády nikam pařit, svůj volný čas trávím jen se svou rodinou. A nic mi nechybí. Má žena je pro mě vším. Vážím si jí a strašně moc ji miluju. A nikdy mě nenapadlo,že bych ji opustil nebo podvedl. A to mi je 25let a už nám to takhle klape přes 3 roky.
Za všechny holky přiznávám: opravdu nevíme, co chceme.
Vzhledem k těm všem přiznáním, který jsou skoro stejný, což z nich nedělá taková přiznání, jak by se očekávalo, bude tu asi opravdovým přiznáním, přiznání takové: Miluju svého přítele, jsme spolu skoro 4 roky a NIKDY jsem ho za dobu našeho vztahu fyzicky ani psychicky nepodvedla. Je to člověk, kterého respektuji a dala bych za něj ruku do ohně, kdybych si chtěla užívat s někým jiným, neměla bych důvod s ním být. Měli jsme spoustu problémů, ale vždycky jsme to zvládli. Je to můj partner a zároveň nejlepší přítel, ani s kamarádkou se nenasměju tak, jako s ním. Každý máme svůj typ přiznání, tak předem děkuju za akceptování toho mýho tomu komu se to nelíbí a komu přijde, že to neni ,,in".
Miluju, když můžu přítelovi dělat radost. Třeba se spolu kouknout na fotbal/hokej nebo si kopnout fotbálek na zahradě, zahrát si NHL, Fifu nebo GT na PS3. Zasmát se spolu u porna, dát si ve 12 pořádnou pizzu s vychlazenou kolou a pak si ještě na konec dát pořádnej sex!
Jednou jsem poznal holku co mi to udělala pusou a řekla, že se jí můžu vystříkat klidně do pusy. Tak si říkám: paráda, holka jak má bejt. Tak jsem stříkal, že jo a ona najednou, že mi dá pusu a já s tim pocitem, že to spolkla jsem jí tu pusu dal. Jenže jsem nečekal, že otevře pusu a všechno sperma mi vstříkne do pusy. Řekla jen: Aby jsi poznal, co my holky musíme polykat.
Nesnáším, když holka ani nenabídne, že si něco zaplatí i když bych jí platit nenechal. Když jsem šel s jednou do kina a ona si stoupla tři metry od poklady, tak jsem na ní zařval "sto dvacet".
Myslíš si, že aj dievčatá môžu hrať futbal ? ----> LIKE !
Nenávidím holky s fake kabelkama Louis Vuitton, tunou make-upu na xichtě, slim cigaretkou v pusince, aby byla více high a ego vyšší než Burdž Chalífa. Jak je možné, že jsou tyhle slečny stále v kurzu?
Přiznávám, že mě opravdu na sto otáček vytáčejí slečny, co tu nadávájí jaký sou ostatní holky kurvy.Tak já, speciálně vám povím, že je mi 22 let a měla sem již přes 20 sexuálních partnerů a to naprostou většinu návrhů a nabídek odmítám. Všechny jsem je dostala já ( což někdy nebyl až takovej problém), vybrala sem si je, a nikdy to nebylo za peníze ani pro majetek dotyčného. Sexem žiju, a když se mi chlap líbí, vyspím se s ním aniž bych ho blíže poznala. A víte co? Ne,n ejsem kurva, nikdy sem nikoho nepodvedla, ani si za to nenechám platit. Prostě sem se jen naučila přemýšlet jako muž, dělám si co chci já a až přijde někdo, kdo mi za to bude stát, budu hodná holka. Navíc si myslím, že je to lepší než abych sem pak psala, jak si to doma dělám sama štětcem na pudr, kterým se následně u mě na návštěvě má kamarádka maluje. Škoda jen, že tady pak neuvidím vaše jméno u příspěvků, s tématem jak ste naflusaly svému příteli do jídla, po tom co jste si jako stíhačky přečetly jeho smsky.
Když jdu třeba po ulici a vzpomenu si na nějaký legendární zážitek nebo zabijáckou hlášku neudržím se a začnu se smát klidně nahlas. Lidi si musí myslet že jsem retard.
Můj nejlepší kamarád se vyspal s mou přítelkyní. Tak jsem mu smazal všechny postavy ve Wowku... Dostal takovej záchvat že rozmlátil komp.
Jsem s přítelkyní 2 a čtvrt roku, po celou dobu jsem ji věrnej a plně věřím, že ona mě taky, a taky to tak zůstane. Byla moje první a zatim (snad to tak zůstane) poslední co se týče sexu. Spali jsme spolu až po skoro 11ti měsících. A to mi v tu dobu bylo skoro 19, neskutečně ji miluju, a jen v jejích očích vidím ten krásnej lesk. Ostatní holky mě vůbec nezajímaj a ani se o ně nestarám. Protože doma mám tu nejúžasnější a nejkrásnější. Jsem nejšťastnější a už teď vim, že s ní chci rodinu, bydlení a to co nejdřív. Dělám pro ni naprosto vše, a velmi rád jí se vším pořád pomáhám. Všem se jenom směju (hlavně tady), když se kurvěj a furt měněj partnery. Protože jednou budou litovat, až budou sami a v noci se nebudou mít ke komu přitulit a cítit ten krásnej zamilovanej pocit. Bude to ještě těžké, ale věřim, že to spolu zvládneme, a budeme jednou velká šťastná věrná rodina. Jediné, co asi mohu přiznat na náš vztah je, že před sebou prdíme! a že již brzy ji chci požádat o ruku, ale pššt :) http://priznej.cz/c/j9or8v
Nechci a ani nemám žádný právo tady ty holky odsuzovat. Jen ať si každá užívá sexu, kluků, baví se, experimentuje... mladý a krásný jsme jednom jednou. To sem dělala i já, sex sem brala jako zábavu, užívala si kde s kym sem mohla, bavila se na plný obrátky a taky mi nedělalo problém podvést svého kluka. A vůbec toho nelituju. Byla sem moc mladá, divoká a nevěděla sem pořádně o lásce nic, ale pak přišel ten pan BOŽSKÝ. Ta pravá láska. Ten, který mi dokázal utáhnout uzdičku. A já se totálně zamilovala, můj život se obrátil úplně naruby. Za chvíli spolu budeme 2 roky a sem pořád stejně šťastná. Když je člověk OPRAVDU zamilovaný, nikdy by svojí druhou polovičku nedokázal podvést. Takže holky, pokud to cejtíte jako já, jste stejně zamilované, tak nedovolte, aby jste o svojí lásku přišly. A vy které neee, tak užívejte si, mrdejte jak můžete! Taky vás to jednou potká, každou to potká.
Na Facebooku se skupina lidí, kterou chci obzvlášť důkladně sledovat, dá označit hvězdou. Je to užitečné, ale trochu mi vadí, že mi ukradli nápad
Když jdu po ulici, a ve sluchátkách mi hraje moje nejoblíbenější písnička, připadám si hezčí a stylovější
Připadám si divně, když sem všechny holky píšou, jak, kde a komu rády kouřily a já zatím přemýšlím, která zmrzka je nejlepší.
Věřím, že každý máme svou čest a tu si také snažím hájit a udržet si ji netknutou. Řídím se svými vlastními zásadami a svoji přítelkyni bych nikdy nepodvedl a udělal pro ni cokoli na světě, stejně, jako že jsem ke svým přátelům upřímný a pomohu každému, kdo bude potřebovat pomoc. Svoje sliby vždy plním a snažím se dodržet slovo, co jsem kdy někomu dal. Snažím se chovat správně a spravedlivě a i přes to všechno se kolikrát tohle bojím posměškům, že nejsem normální chlap.
Tak moc miluji svoji přítelkyni, že někdy brečím štěstím. Občas i před ní.
Napsala jsem na přiznání že jsem podvedla svého kluka...Dal tam like
představa večeře při svíčkách se mi hnusí, ideální večer pro mě znamená vzít pizzu a pivo, sednout si s miláčkem k fotbalu ve vytahaný teplákovce a pak si pořádně zašukat!
Když si čtu přiznání českých vysokých škol, mám nutkání je znovu zavřít.
Jsem na vysoký škole a neumím ani trojčlenku.
Miluju když přijdu po náročným dni domu a konečně si sundám podprsenku. Ten pocit svobody
Nabídla se, že mě ostříhá vlasy, souhlasil sem...ostříhala mě "na debila", aby po mě nešly ostatní holky. A ještě ke všemu si myslí, že mi to nedošlo. Vypadam asi takhle.
Moje bývalá mě zničila natolik, že už nedokážu milovat, věnoval sem jí vše, bránil bych jí vlastním tělem, když pak sme měli krizi, tak místo snahy to zachránit mě radši vyměnila, zlomilo mě to. Nedělá mi problém si najít jinou slečnu, každá se semnou má dobře, ale nikdy už asi nezvládnu dát do vztahu to co dřív, proto sem s každou jen pár týdnů, aby se do mě nestihla zamilovat a pak zase jdu dál, nechci aby se kvůli mě trápil ještě někdo další... Věnuji se přátelům, rozdávám radost, pomáhám když to potřebují a to je to, díky čemu má můj život smysl.
Mám plnou skříň oblečení a několik párů bot. Ale věčně nemám co sebe!
Jsem nadržená jen když mám krámy. Přítel je řezník a práci doma prý dělat nebude.
Ráda si hladím čerstvě oholené nohy.
Někdy do přítele rejpu, protože doufám,že mě popadne, strhá ze mě oblečení a beze slov mě ošuká jako zlobivou holku a dá mi pořádně co proto...
Dietu jsem začal držet až potom, co jsem zjistil že mám větší prsa než máma.
Pokaždé, když přijdu domů z nějakého cvičení, koukám na sebe do zrcadla, jestli jsem hubenější než předtím.
V počítačových hrách z druhé světové hraju za Spojence a schválně jim to kazím.
Jednou jsem svému bývalému přebrala jeho novou přítelkyni.
Dnes si v Německu připomínáme, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se
Jednou jsem bratrovi po party napsala na zadek "Byl jsem zde, Fantomas". On se mně ráno ptal, kdo z mých kamarádů si říká Fantomas. Řekla jsem - Lukáš. On na to - Ten buzerant? A vyděšeně koukal. Odpověděla jsem - Ano a prej ti mám vyřídit, že s tebou byla prdel. Dodnes bratr neví, jak ro skutečně bylo.
Většina Miss & modelek se mi nelíbí. Mnohem víc se mi líbí "obyčejné" holky.
Jednou,když jsme oslavovali s kamarády v hospodě,narození jeho syna,jsme to trochu přetáhli a já jsem šel domů až ve 3 ráno.Samozřejmě jsem si zapomněl klíče a musel jsem klepat a zvonit na dveře jako idiot a přítelkyně samozřejmě nechtěla otevřít.Poté vylezla z bytu naproti ošklivá,stará a hloupá sousedka,že ruším noční klid a že na mne zavolá policii.Já jak jsme měl asi 9 piv a několik panáků v sobě,jsem si myslel,že to je přítelkyně a začal jsem jí vášnivě líbat,že děkuju,že mi otevřela...Přítelkyně mě celou dobu sledovala kukátkem,takže jsem měl asi týden co vysvětlovat a byla uražená.Nejhorší na tom je,že od té doby,se mnou sousedka flirtuje a láká domů na koláč...
Původně jsem chtěl obsadit Čečensko, ale měl jsem tu na stáži překladatele z Ameriky.
Misto abych se ucila na maturitu, ctu si vase priblbla priznani!
Nesnáším, když mě chce dostat nějaký kluk do postele a má plnou hubu sladkých keců, jak jsem úžasná a bla bla bla a přitom vím, že ho vůbec nezajímám. Je to tak průhledný. Radši dám přednost klukovi, co mi řekne narovinu, jak se věc má, než poslouchat ty trapný kecy v kleci! Vulgárnosti si odpusťte, z vyjadřování některých uživatelů se mi chce taky zvracet.
Pro kostičku čokolády bych zabíjela.
nalezeno na Twitteru: Můj instalatér z Německa mi omylem připojil plynovou trubku na přívod do sprchy. Zdá se, že starého psa novým kouskům nenaučíš....
Kdybych se měl rozhodnout dnes, vypálil bych Babovřesky
Jednou jsem kamarádce přes dveře radila, jak si správně aplikovat tampón... Když asi po 20ti minutách vylezla a šňůrka jí koukala te zadku, vzdala jsem to..
Dostávají mě tlustí zákaznici, kteří si dají bigmac menu, k tomu miliardu sraček, jako jsou nuggetky, hermelíny, mcdoubly.. Ale jako pití si vezmou Colu Light. Vždycky mám chuť zatleskat, bravo špeku, jsi génius!
říkají o tobě, že jsi děvkař, kurva či něco dalšího podobného? já vám řeknu jenom tolik... tyhle slova patří jenom těm, kdo podvádějí své partnery.... ti co jsou nezadaní ať si dělají co chtějí... spějí si s kým chtějí, do toho je každýmu uplný ho*no.... hele.. já osobně jsem nikdy nevěrnej nebyl, jsem na to hrdej, ale když tady čtu ty zprávy i od holek, jak má kluka a píchá s dalšíma... přijde mi to fakt ubohý.... takový lidi jenom ubližujou druhým a ti pak zhrzení a nasra*í na lásku a vztahy dělají pak to samé... omg lidi proberte se... už to fakt není normální... PS... Jmenuji se David Štark, mám vaše názory v pi*i stejně tak jako falešný lidi, kurvy a děvkaře.... taky mě kolikrát nazývali děvkařem.. ale to jen prot že sem za měsíc opíchal 12 frajerek... ale neměl jsem s nikym vztah a byl jsem nezadanej.... takže budíček... a prosim vás... zamyslete se nad sebou, jak by bylo vám, kdyby jste byli v kůži partnera kterého podvádíte... bu´d se sním rozejděte.. nebo jestli na to máte koule, tak mu to řekněte a neste následky... nechci vypadat jak pedant, ale kurva hanba vám vy sráči...
Píšu pořád smajlíky jak magor :D:D:D
Jednou jsem ohříval matce konzervu s nějakym gulášem či co, dal jsem to do kastrólu, do vody, na plotnu a odešel. Bylo to asi v půl 11 večer, Úplně jsem na to zapomněl a šel spát. Kolem třetí ráno OBROVSKÁ rána! Jak kdyby někdo do kuchyně hodil granát! A taky to tam tak vypadalo. Guláš everywhere! (napsáno 8. 5. 13)
Hraju si na velice drsnou, jak je mi všechno jedno, ale po nocích brečím pro toho jedinýho kluka, kterej mi za to kdy stál. Je to měsíc od rozchodu, ale já každou noc objímám medvídka od něj spím v jeho triku a nosím náramek od něj. Miluju ho, ale on o tom neví, nebo o tom spíš nechce vědět.
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
Kto v nich začínal ---> LIKE :D
Neumím šetřit. Vždy si koupím nějakou píčovinu.
Stydím se někoho sama oslovovat nebo první psát, vždycky raději čekám, až se dotyčný/á ozve sám/sama. Když se s někým opravdu bavit chci a musím první krok udělat sama, strašně se bojím, že budu otravovat.
Na seznamkách jsem vystupoval jako kozatá ženská a chlapi mi dobíjeli kredit.
Když jsem se dozvěděla, že mě přítel podvádí, objela jsem mu auto klíčem, vyspala se s půlkou jeho kamarádů a nakoupila si asi tunu oblečení na jeho kartu. Laku na autě si všimnul za dva dny a přestal parkovat na sídlišti. Peněz si nevšimnul vůbec a pochválil mi nový šatník. Kamarádům často a rád vypráví, jak milá a věrná je jeho přítelkyně. Doteď se mi ve slabých chvílích omlouvá za tu bolest, co mi způsobil. Vždycky se rozpláču, nechám se utišovat a ani trochu se nestydím.
Mám přítele, který byl můj první a jediný se kterým jsem kdy spala. A jedinej hřích, který můžu přiznat je, že s ním mám několikrát denně orgasmus. Ano, všechny holky nemusejí být nutně svině.
Raz som s priatelom sukala na damskych hajzloch v obchodnom centre. Boli sme tam uplne sami, tak sme si to naplno uzivali. Zrazu sme poculi ze niekto prichadza, tak sme uplne stichli, ze skoro sme ani nedychali. Pani sa zavrela do kabinky rovno vedla nas, a kedze bolo vsade ticho tak sa urcite potesila ze konecne je sama a ze sa moze dobre vysrat. Hned ako si sadla na zachod tak si donho ujebala taky prd jak prezraty orangutan, rozlahlo sa to tam po celych hajzloch jak rana z dela a ja som vybuchla do takeho smiechu, ze stara aj zabudla na to ze musi srat a zdrhla prec. Pocas zvysku trtkacky som sa nemohla prestat smiat.
Často když někomu koupím dárek, tak se mi potom tak líbí, že si ho nechám.
Moje dívka se se mnou rozešla protože jsem ji podvedl. Opilí jsme hráli flašku a já se líbal s kamarádem. Rok a půl vztahu tak byl ukončen.
S oblibou projíždím seznamky a hledám mladé studentky a ptáčata, které hledají bohatého sponzora na vydržování. Výměnou za sexuální služby. Takové zvu na večeře do fajnových podniků a na jiné události, předstírám vytíženého galatního ředitele jakéhosi koncernu, oháknut do drahého saka a s vypůjčeným fárem dělám dojem. Dvakrát třikrát je vošustím a kopnu do prdele. Nevyjde to o nic dráž, než zaplatit takou babenku na privátě. Akorát není jak studenej čumák. Přál bych vám naopak zažít, jak kvílí a sténá blahem z vidiny příslibu budoucího rozmazlování ... tečou jak protržená hráz. P.S. Jsem řidič autobusu.
Mám chorobný strach z toho, že se moji rodiče přidají na facebook a zjistí tak, kdo doopravdy jsem.
Když vidím, jak se v dnešní době většina chlapů snaží vypadat jako Schwarzenegger, chce se mi zvracet ! Když jsem si užívala, hodně jsem měla "smůlu" převážně na ty nabouchaný modýlky. Nikdy jsem jim neřekla, že mě nepřitahují. Na užívání, mi to přišlo zbytečné. Pořád jsem ve skrytu duše doufala, že někdy SNAD poznám normálního chlapa, s normálním bříškem, rozumnýho, co ví co chce a toho, co ze sebe nemusí nic dělat a nanic si hrát. Prostě uplně obyčejný chlap a ne žádný namachrovaný, nabouchaný trdlo. Dočkala jsem se a konečně jsem narazila na ten TOP. Na tu vzácnost, normálního muže. Od sexu po uplně všechno, se takový chlap nemůže rovnat někomu, kdo má potřebu řešit pouze svoje svaly, sve ego a svůj vzhled., Mimochodem, namakaní chlapci jsou v sexu mnohem horší, než uplně normální obyčejní chlapi. Nikdy bych neměnila.
když jsem byl eurooptimista já, každej na mě posílal armádu, ale najednou je sjednocení Evropy strašně dobrej nápad :/
Jako ubrus jsem používal mapu světa. Jednou mě Heinrich vyrušil u snídaně. Podrobil jsem si Evropu.
Přiznávám, že spím se svým velkým plyšovým medvídkem a nestydím se za to. Jako jedinej mi nikdy neublížil, nikdy mě nepodvedl a vždycky, když se cítím sama se k němu můžu přitulit nebo se mu vyplakat v náručí. Dvanáct mi bylo už hooodně dávno.
Když se nudím chodím po bytě s přítelem, kterého držím za penis a dělám, že je to pejsek na vodítku.
Líbala jsem se s víc holkama, než můj kluk.
Po shlédnutí stránky "Přiznání holek" jsem došel k závěru, že ačkoliv toužím po vztahu a tím doopravdy myslím vztah plný lásky, že jej snad ani nechci. Protože po tom co jsem se dočetl nechci nic podobného zažít. Doopravdy ne a upřímně se teď vztahu bojím. Nevím co všichni na tom sexu tak máte - ano jsem panic, ale i tak mi přijde uhozené se kurvit. Já bych radši se svojí láskou ležel na gauči a koukal na nějaký romantický film. Snad se i taková pro mě najde.
Jednou jsem takhle píchal s jednou holkou v přírodě na nějaké lavičce u cesty. Prošlo hodně lidí kolem, ale dělali že nás nevidí až na starého pána, co se zastavil a čuměl na nás. V hlavě mě napadlo, že z toho bude proser načež na nás zařval "Jen jí dej".
Často příteli jen tak z ničeho nic stáhnu trenky a dám mu pusu na pinďu. Zbožňuje to a já taky, milujem se.
Když mi nějaká holka, která se mi líbí lajkne fotku, tak já už začnu přemýšlet kde a jak ji budu píchat.
Chtěl jsem zkusit něco nového, tak jsem v kamasutře našel polohu s názvem "do středu země". Přítelkyně jsem se zeptal, zda-li by nechtěla zkusit něco nového, ale že je to trošku obtížnější. Souhlasila. Při souloži si zablokovala krční páteř, skončila na kapačce, dostala od doktora krunýř a bere dvoje prášky na uvolnění svalstva.
Občas vpíšu do eseje na FSV věty typu "Jsem tancující brambora" nebo "pomaž mě marmeládou" a zatím jsem nedostal žádnou odezvu..
Jednou, když jsem chodil do druhé třídy, vsadili jsme se s kamarády, kdo druhý den přijde ke škole jako první, bude největší frajer a vyhraje. Šlo o nic a zároveň o vše - o čest. Nařídil jsem budík na pátou hodinu ranní a spěchal před školu. Dorazil jsem opravdu jako první. Tak moc jsem se z toho těšil, jaký budu frajer před kluky, že jsem si s nečekaným prdíkem takzvaně "stříkl do dresu". Bylo kolem šesté hodině ranní a já bojoval s tím, jestli si jít domů vyměnit slipy, ale čest byla silnější než hnědé nadělení. Vydržel jsem to až do konce vyučování a užíval si svůj slavný den vítězství. Nikdy na tento den nezapomenu a když je potřeba se kousnout - jdu prostě dál i přes momentální "posraný slipy". Never back down!
Od té doby, co existují "přiznání" jsem zakázal dceři (13) Facebook. Nechci, aby ztratila iluze o světě takhle mladá. To jsme vážně národ takovejch prasat?
Volil jsem Karla a nestydím se za to!
Když se ptají Zemana, zda nevadí, že pije, tak říká: podívejte se na Hitlera - to byl abstinent. Kdyby se zeptali mě, proč nepiju, odpověděl bych: podívejte se na Zemana...
Píši básničky pro svou přítelkyni.
Občas, když si povídám se svým klukem, začnu předstírat, že jsem zombie a chci mu vysát mozek. Nemá to rád.
Asi jsem se měla narodit v jiné době, protože absolutně nerozumím vnímání sexu a lásky člověka 21. století. Často mám pocit, jakoby si člověk neuvědomoval svou čest a svou cenu - cenu své lásky, svého těla a také lásky druhého, o kterém dočasně tvrdí, jak moc ho miluje. Bohužel i tahle slova pozbyla smyslu. Vždyť dříve si muž ženu musel dlouhodobě namlouvat a dobývat, poznat ji, přijmout ji do svého života jako člověka, vědět, co dělá, po čem touží, jaká je. Jen tehdy, pokud víme, jaké to je s člověkem žít, pak můžeme teprve říci, že bez něj žít nedokážeme. Za co by měl člověk bojovat jiného, než za lásku? Pro co jiného by měl žít? Dnes žije každý sám pro sebe. Nějaký člověk ho zaujme, párkrát si vyjdou na schůzku, na které oba doufají, že je to ten/ta pravý/á, a než se o tom skutečně přesvědčí, než se ujistí, že si skutečně rozumí už si šeptají slova lásky, už na sobě hledají chyby, už se navzájem omezují a přesvědčují druhého o své pravdě, protože každý člověk má přirozeně sám sebe za toho dokonalého. Člověk by si měl druhého vážit, ale jak, když už si nedokážeme vážit ani sami sebe? Vždyť jsme tak laciní - v tričku s velkým výstřihem a legíny obepínajícími boky, s prázdnýma očima orámovanýma umělými řasy - umělý pohled, umělé city. Touha po ukojení, touha vyhrát, dostat se na vrchol, dát životu smysl - neznat cenu vlastního života, vlastní lásky. Žádný člověk není dokonalý, ani my ne a všichni jsme jen lidé. A každý má svůj nedostatek, který je třeba respektovat, tolerovat a řešit - ne člověka hned opustit pro to, že není dokonalý. I dříve se dávaly rozbité věci do opravy a lidé se s nimi těžko loučili, dnes se vyhazují a pořizují nové. A že v nezávazných vztazích a krátkodobých známostech je svoboda? Není, jen vás připravují o iluze, o víru v pravou lásku - v člověka, který na vás tam venku někde čeká. Svoboda je když běháte v dešti, když se procházíte bosi po vlhké trávě, svoboda je, když se procházíte po pobřeží a vlny se rozbíjí o vaše nohy, je to jako ten...
Na jednom mejdle jsme vyhecovaly kamarada ze na nej hazi jedna velice pekna holka ocka.Po dlouhem premlouvani at za ni jde a aspon ji pozdravi sel k ni se slovy.Tyo jsem tak vozralej ze se asi pobliju,stalo se ti to nekdy taky kocko?Jsou svoji uz 5let :-)
Vždycky když vidím slečnu s těžkým zavazadlem snažím se jí pomoci i třeba jen z jedněch schodů. Dělám to prostě proto že jsem chlap. Nikdy jsem za to nic nedostal ani od toho nic nečekám.
Ahoj, je mi 20, mám 50 kilo a kluci maj o mě zájem, ale mám už 5let stálého přítele a je jediný se kterým jsem spala, nikdy jsem ho nepodvedla. Ale když to někde řeknu, že jsem měla jen 1 sexuálního partnera všichni na mě koukaj jako by si do teď mysleli, že sem jich měla snad 100 a říkaj mi, že jsem divná, že to neni normální atd. Mě to pak leží v hlavě... copak je tak divný si užívat jen s jedním partnerem? Dřív si vybírali lidé partnera na celý život a brali to jako přednost, že měli jen toho jednoho... a dneska se za to mám stydět? Pane bože lidi probuďte se...P.S. Když si chete užívat nelezte do vztahu omg. :) nazdar
Letos mi bude 22 a stále se dívám na Pokémony... A moje nejoblíbenější anime je Naruto.